KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 6754653

nr 675 4653

Rödkrita

1700-tal, 36x27

Utrop:

100 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 10 januari 2011
kl 18:01:44